نمایندگی فیلتر سوتراس |Sotras Filters

کمپانی سوتراس (Sotras filters، فیلتر سوتراس ) در سال 1975 به عنوان یک کمپانی تجاری تاسیس شد و طی سالها خود را به یک برند تجاری مهم تبدیل کرده است که فیلترهای صنعتی تولید می کند و محصولات خود را در اروپا و سراسر جهان تولید و توزیع می نماید. امروزه Sotras می تواند طیف وسیعی از فیلترهای صنعتی باکیفیت را ارائه دهد و در ساخت عناصر کمپرسور ، پمپ های خلاء و برنامه های هوای فشرده متناسب با اکثر نیازها تخصص دارد.

به طور خاص ،مجموعه فیلتر سوتراس تجربه و مهارت خود در طراحی و ساخت فیلترهای هوا و فیلترهای روغن سوتراس با کیفیت بالا برای نصب در کمپرسورهای دوار و پره ای را به رخ میکشد.

خرید فیلتر سوتراس

انواع فیلتر سوتراس:

فیلتر سپراتور(جداکننده) سوتراس

این کمپانی جداکننده هایی را مخصوص نصب در کمپرسورهای دوار و پره های دوار طراحی و تولید می کند و در شکل های عمودی ، افقی و چرخشی در دسترس هستند از مواد مقاوم در برابر خوردگی در ساخت جداکننده های هوا/روغن استفاده می شود، همچنین برای برآوردن الزامات فنی خاص برخی از سازندگان ، جداکننده های هوا/روغن از نوع اسپاین را ایجاد کرده است که اغلب با توجه به درخواست مشتریان طراحی و شخصی سازی می شوند.

فیلتر هوا سوتراس

کمپانی فیلتر سوتراس انواع گسترده ای از فیلترهای هوا را تولید و توزیع می کند که می تواند درخواست های خاص مشتریان را در زمینه کمپرسور برآورده کند.فیلترهای هوا به سبک سنتی و همچنین نوع جدیدی از عناصر “سازگار با محیط زیست” در دسترس هستند که بدون استفاده از قطعات فلزی تولید می شوند. این عناصر دارای سطوح بالایی از ماندگاری گرد و غبار هستند و با کاغذ و همچنین پلی استر (الیاف شیشه) برای کاربردهای خاص موجود می باشند.

فیلتر روغن سوتراس

شرکت سوتراس با توجه به تجربه فراروان خود در بخش هیدرولیک ، توانسته طیف وسیعی از فیلترهای روغن را ،خصوصاً برای کمپرسورها و پمپ های خلاء ، ایجاد نماید .
در نظر داشته باشید که این فیلترها باید تغییرات ناگهانی و محدودیت های شدید فشار و دما را تحمل کنند. عموماً رایج ترین فیلترهای مورد استفاده از سلولز ساخته می شوند .

شرکت تامین فیلتر با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع انواع فیلترها را از برند های مطرح دنیا (ساکورا،شور،مان،بالدوین،فیلیتگارد،دونالدسون…) تهیه کرده که آماده ی ارائه به مصرف کنندگان محترم می باشد. برای اگاهی از قیمت انواع فیلترهای سوتراس و نحوه خرید فیلتر سوتراس و ثبت سفارش با شماره های کمپانی تامین فیلتر تماس بگیرید و از کارشناسان حرفه ای ما به طور رایگان مشاوره بگیرید.

 

تماس با واحد فروش