تامین فیلتر

نمایندگی فیلتر دونالدسون | Donaldson filter

نمایندگی فیلتر دونالدسون یکی از شاخه های فعالیت شرکت تامین فیلتر می باشد .در سال 1915 یک جوان آمریکایی به نام فرانک دونالدسون که یک فروشنده در شرکت تراکتورسازی بود، از یک مزرعه بازدید کرد و متوجه شد که گرد و غبار چه تاثیر منفی روی عملکرد موتور تراکتور دارد.فرانک با استفاده از یک دستگاه ساده پاک کننده هوا برای محافظت از موتور تراکتور اولین قدم را برای اختراع فیلتر دونالدسون انجام داد، او با ثبت اختراع و معرفی خود به بازار، شرکت دونالدسون را راه‌اندازی کرد. کیفیت محصولات دونالدسون در بالاترین رده کیفی قرار دارد و انحصار تولید بسیاری از فیلترها تنها در اختیار این شرکت است و این امر حاکی از ابداع بسیاری از فیلترها توسط دونالدسون می‌باشد.

فیلتر دونالدسون

 شرکت  دونالدسون در زمینه تولید انواع فیلترهای دونالدسون از قبیل فیلتر روغن دونالدسون،فیلتر هوای دونالدسون،فیلتر سوخت دونالدسون.. مورد استفاده در بخش‌های مختلف صنعتی  فعالیت می‌کند.ابداع و طراحی فیلترهای اکثر ماشین آلات معدنی،ماشین آلات ساختمانی و ماشین آلات راه‌سازی توسط شرکت دونالدسون انجام می‌گیرد . شرکت دونالدسون آمریکا دارای۳۲ کارخانه تولیدی در سراسر دنیا می‌باشد.

شرکت دونالدسون به عنوان یک شرکت چند ملیتی در بلژیک، مکزیک، چین، انگلیس، تایلند، ایالات متحده، روسیه، ژاپن، ایتالیا، آلمان و فرانسه فعالیت می‌کند.این شرکت به دلیل نوآوری‌های تولید شده در فن‌آوری فیلتر هوا شناخته شده است و هزینه‌های سالانه در زمینه تحقیق و توسعه از 6/40 میلیون دلار فراتر رفته است.محصولات این شرکت در تمامی کشورها به صورت فروش از طریق نمایندگی‌های انحصاری فیلتر دونالدسون به دست مصرف‌کنندگان می‌رسد تا تضمین اصالت کالا حفظ شود.

قیمت فیلتر دونالدسون

قیمت انواع فیلتر بسته به نوع برند آن نسبت به کیفیت و مواد استفاده شده در آن بسیار متفاوت است برخی از شرکت ها از برند های متفرقه و غیر استاندارد را خریداری میکنند که این موضوع باعث خرابی زودتر از انتظار میشود، پیشنهاد ما خرید فیلتر مرغوب و اصل  است.شرکت تامین فیلتر با چندین سال سابقه در زمینه فروش انواع فیلتر دونالدسون آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شرکت تامین فیلتر با رصد تولیدکنندگان معتبر انوع فیلترها در بازارهای جهانی اقدام به واردات و خرید انواع فیلتر با کیفیت از معتبرترین تولیدکنندگان در سطح جهان نموده است.

نمایندگی فیلتر دونالدسون

شرکت تامین فیلتر نمایندگی فیلتر دونالدسون در ایران با ارائه بهترین خدمات اقدام به فروش فیلترهای دونالدسون با قیمت مناسب کرده است.

برای ارتباط با واحد فروش فیلتر دونالدسون به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید .

تماس با واحد فروش