نمایندگی فیلتر کاترپیلار | Caterpillar filter

فیلتر کاترپیلار یکی از با کیفیت ترین فیلتر های موجود در بازار می باشد که با تسویه سوخت از انواع آلاینده های جامد و مایع  باعث می شود سوخت از آلاینده های اضافی پاک سازی شود،در نتیجه کیفیت سوخت بالا می رود و مصرف سوخت به شدت کاهش می یابد و منجر به افزایش بازدهی دستگاه می شود .مجموعه تامین فیلتر با داشتن نمایندگی فیلتر کاترپیلار آماده تامین انواع فیلتر های کت برای صاحبان مشاغل می باشد.

یکی از راه های اصلی برای بالا بردن طول عمر یک دستگاه، تعویض به موقع لوازم مصرفی می باشد. به طور کلی استفاده صحیح و استاندارد از دستگاه های مکانیکی، باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود. استفاده از فیلتر های مرغوب میتواند عمر مفید و راندمان یک ماشین را افزایش بدهد.برای خرید فیلتر کاترپیلار میتوانید با تامین فیلتر تماس حاصل فرمایید.

فیلتر کاترپیلار

خرید فیلتر کاترپیلار

فیلترهای کاترپیلار (فیلتر کت) جز فیلترهای تقریبا گران قیمت و بسیار با کیفیت موجود در بازار می باشد،فیلتر های ارزان همیشه یک خرید موفق به شمار نمی آیند . بسیاری از این فیلتر ها به واسطه استفاده از کاغذ نامرغوب موجب ایجاد خسارتهای جدی و هزینه های سنگین تعمیر موتور می گردند. ایجاد کمپرس( روغن سوزی ) مصرف بیش از حد بنزین و کاهش قدرت موتور از جمله ایراداتیست که می تواند در اثر استفاده از فیلترهوای نامرغوب بوجود بیاید .

از مهمترین مسائل قابل توجه نوع کاغذ مصرفی در فیلتر می باشد در طراحی و ساخت فیلتر ها از کاغذهای متفاوتی استفاده می شود که دارای شکل و ظاهری یکسان با بازدهی متفاوت هستند . این کاغذها از الیاف و رزین های خاصی ساخته می شوند که تشخیص میزان فیلتراسیون و جدا سازی ذرات هر یک از آنها تنها ازطریق دستگاه های آزمایشگاهی پیشرفته و بسیار دقیق میسر است.

نداشتن استحکام لازم که باعث کاهش عمر فیلتر می شود،قطر نامناسب منافذ که منجر به عبور ذرات از فیلتر می گردد،مقاومت در برابر ورود هوا از جمله دلایلی است که بهتر است از فیلتر های اصل و با کیفیت همانند فیلتر کاترپیلار استفاده شود.

نمایندگی فیلتر کت

انواع فیلتر کاترپیلار

فیلتر هوا کاترپیلار

فیلتر سوخت کترپیلار

فیلتر گازوئیل کاترپیلار

فیلتر روغن کاترپیلار

فروش فیلتر کاترپیلار توسط نمایندگی فیلتر کاترپیلار

شرکت تامین فیلتر به عنوان نمایندگی انحصاری فیلتر کترپیلار آماده ارائه انواع محصولات فیلتر کت به دارندگان ماشین آلات و صاحبان مشاغل می باشد.جهت استعلام لیست قیمت انواع فیلتر کاترپیلار با همکاران ما در بخش فروش فیلتر کاترپیلار شرکت تماس حاصل فرمایید.

تماس با واحد فروش