نمایندگی فیلتر ساکورا (Sakura)

شرکت اندونزایی فیلتر ساکورا با داشتن 45 سال سابقه در ساخت انواع فیلترها  و دارا بودن هفت هزار نمایندگی پخش یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان در زمینه فیلترهای خودرو و ماشین‌آلات صنعتی است.

شرکت فیلترساکورا هر ساله به انواع محصولات خود می افزاید و همسو با پیشرفت علم محصولات متنوعی را به بازارهای جهانی عرضه می‌کند.

نمایندگی رسمی فیتر ساکورا

فیلتر ساکورا اولین شرکتی است که دارای ISO / TS 16949:2002 می‌باشد و با داشتن چنین نشانی به عنوان برترین برند در زمینه انواع فیلتر ماشین آلات بازار آسیا شناخته شده است.

ISO / TS 16949:2002 ترکیبی از استانداردهای مختلف منطقه‌ای و ملی خودرو مانند استانداردهای AVSQ (ایتالیا)، EAQF (فرانسه)، VDA6(آلمان) و QS-9000 (ایالات متحده آمریکا) در یک استاندارد واحد است.

فیلترهای ساکورا انواع مختلفی دارند که می‌توان به فیلتر گرده ساکورا ، فیلتر هوا ساکورا و فیلتر روغن ساکورا اشاره کرد که هر کدام کارایی خاص خودش را دارد و تفاوت چشم‌گیری نسبت به نمونه‌های داخلی و دیگر برندها دارد.

شرکت تامین فیلتر با عنوان نمایندگی انحصاری فیلتر ساکورا ارایه دهنده انواع خدمات در زمینه تامین فیلتر های ساکورا آماده خدمت به مشتریان می باشد.