تامین فیلتر

نمایندگی فیلتر ساکورا

تامین فیلتر به عنوان نمایندگی فیلتر ساکورا در ایران ،آماده تامین انواع فیلتر ماشین آلات برای مشتریان گرامی می باشد .شرکت اندونزایی فیلتر ساکورا با داشتن 45 سال سابقه در ساخت انواع فیلترها  و دارا بودن هفت هزار نمایندگی پخش یکی از بزرگترین شرکت‌های جهان در زمینه فیلترهای خودرو و ماشین‌آلات صنعتی است.

شرکت فیلترساکورا هر ساله به انواع محصولات خود می افزاید و همسو با پیشرفت علم محصولات متنوعی را به بازارهای جهانی عرضه می‌کند.

نمایندگی رسمی فیتر ساکورا

فیلتر ساکورا اولین شرکتی است که دارای ISO / TS 16949:2002 می‌باشد و با داشتن چنین نشانی به عنوان برترین برند در زمینه انواع فیلتر ماشین آلات بازار آسیا شناخته شده است.

ISO / TS 16949:2002 ترکیبی از استانداردهای مختلف منطقه‌ای و ملی خودرو مانند استانداردهای AVSQ (ایتالیا)، EAQF (فرانسه)، VDA6(آلمان) و QS-9000 (ایالات متحده آمریکا) در یک استاندارد واحد است.

یکی از راه های اصلی برای بالا بردن طول عمر یک دستگاه، تعویض به موقع لوازم مصرفی می باشد. به طور کلی استفاده صحیح و استاندارد از دستگاه های مکانیکی، باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود. استفاده از فیلتر های مرغوب میتواند عمر مفید و راندمان یک ماشین را افزایش بدهد.برای خرید فیلتر ساکورا میتوانید با تامین فیلتر تماس حاصل فرمایید.

فیلترهای ساکورا انواع مختلفی دارند که می‌توان به فیلتر گرده ساکورا ، فیلتر هوا ساکورا و فیلتر روغن ساکورا اشاره کرد که هر کدام کارایی خاص خودش را دارد و تفاوت چشم‌گیری نسبت به نمونه‌های داخلی و دیگر برندها دارد.

فروش فیلتر ساکورا توسط تامین فیلتر

شرکت تامین فیلتر با عنوان نماینده انحصاری فیلتر ساکورا ارایه دهنده انواع خدمات در زمینه تامین فیلتر های ساکورا آماده خدمت به مشتریان می باشد.برای اطمینان از خرید انواع فیلتر ساکورا بهترین راه ، مراجعه به نمایندگی فیلتر ساکورا در ایران است.شرکت تامین فیلتر نمایندگی انحصاری فیلتر sakura با عرضه محصولات اصل با قیمت مناسب آماده ارائه خدمات می‌باشد.

 

تماس با واحد فروش