تامین فیلتر

نمایندگی فیلتر بالدوین Baldwin

فیلترهای بالدوین از سال 1936 در بازار عرضه شدند و طی سالیان گذشته شرکت بالدوین روند صعودی درکیفیت طراحی و تکنولوژی به کار رفته در فیلترهای ماشین آلات داشته است. نمایندگی انحصاری فیلتر بالدوین در ایران، شرکت تامین فیلتر آمادگی ارائه خدمات از جمله فروش انواع فیلتر های بالدوین با بهترین قیمت را دارد.

فیلتر بالدوین

انواع محصولات فیلتر‌های بالدوین

فیلتر روغن بالدوین:

این فیلترها به دلیل طراحی خاصی که روی آن‌ها انجام شده است با سرعت بالا حداکثر فیلتراسیون را انجام می‌دهند و بیشترین آلودگی را جذب می‌کنند.

فیلتر هوا بالدوین:

این فیلترها نسبت به فیلترهای سنتی و قدیمی با اینکه میزان هوای بیشتری را تصفیه می‌کنند اما سطح مقطع کمتری دارند و جای کمتری را اشغال می‌کنند و هر چقدر جریان هوای ورودی به موتور بیشتر باشد موتور کارایی بالاتری دارد.

فیلتر سوخت بالدوین:

شیر تخلیه فیلترهای سوخت بالدوین که قابلیت جابجایی دارند از ویژگی‌های منحصر به فرد این محصول است. طراحی این فیلتر از سنسورها، کاسه‌های تخلیه آن و نصب آسان،  فیلتر سوخت بالدوین را به یکی از بهترین فیلترهای سوخت در جهان تبدیل کرده است.فیلتر بنزین از زمان استارت موتور تا پایان استفاده شما از خودرو در حال فعالیت است و از این رو اهمیت بسیاری دارد. با استفاده از فیلتر سوخت بهترین محافظ برای سیستم سوخت رسانی خودرو را در نظر گرفته‌اید.

به طور کلی فیلترهای بالدوین به دلیل طراحی حرفه‌ای یکی از بهترین فیلترهای جهان می باشد که برای دریافت محصولات این برند معتبر کافی است به شرکت تامین فیلتر که نمایندگی  رسمی فیلتر بالدوین در ایران می‌باشد تماس بگیرید.

برای اطمینان از خرید انواع فیلتر بالدوین بهترین راه مراجعه به نمایندگی فیلتر بالدوین در ایران است.
شرکت تامین فیلتر نمایندگی انحصاری فیلتر baldwin با عرضه محصولات اصل با قیمت مناسب آماده ارائه خدمات می‌باشد.

تماس با واحد فروش