تامین فیلتر

نمایندگی فیلتر فیلیتگارد Fleetguard

فیلتر فیلیتگارد (فیلتر کامینز) در سال 1958 به عنوان یک خط تولید فیلتر برای پاسخگویی به نیازهای عملکرد بالای موتورهای دیزل کامینز توسط شرکت موتور کامینز راه‌اندازی شد.
در سال 1963 این شرکت نام خود را به فیلیتگارد fleetguard تغییر داد. برندی که سنگ بنای صنعت فیلتر موتور دیزل شد. در سال 2006 نام این شرکت دوباره به Cummins filtration تغییر یافت.اگر چه محصولات این شرکت هنوز با نام فیلتر فلیتگارد fleetguard به بازار عرضه می‌شود.

فیلتر فیلیتگارد


کامینز فیلترینگ رهبر فناوری در محصولات تصفیه برای موتورهای دیزلی سنگین با حضور جهانی در شش قاره است.
فیلترهای fleetguard به عنوان یکی از راه‌حل‌های مناسب برای مشکلات تصفیه و حفاظت از موتورها در سطح جهانی مطرح است.
برای خرید فیلترهای فلیتگارد fleetguard مطمئن‌ترین راه که به کالای اصل و باکیفیت دسترسی داشته باشید مراجعه به نمایندگی‌ رسمی فیلتر فلیتگارد است.

انواع محصولات فیلتر فیلیتگارد

• فیلترهای هوا
• فیلترهای کابین
• فیلترهای روغن
• فیلترهای سوخت
• فیلترهای هیدرولیک


فیلتر هوا فیلیتگارد:

این وسیله‌ای‌ که سر راه هوای ورودی به موتور خودرو قرار می‌گیرد و ذرات ناخالص موجود در هوای ورودی مانند گردوغبار، دوده، رطوبت و خیلی از ذرات مضر دیگر را به خود جذب می‌کند و همچنین وظیفه کنترل میزان هوای ورودی به موتور را بر عهده دارد.

فیلتر روغن فیلیتگارد:

روغن کاری علاوه بر خنک کاری قطعات داخلی موتور، عملیات روانکاری اجزاء موتور و کاهش اصطکاک را نیز انجام می‌دهد تا آن‌ها را از گزند آسیب‌هایی که ممکن است در اثر اصطکاک ایجاد شود، حفظ نماید. یکی دیگر از فرآیندهائیکه در هنگام عبور روغن و در مواجه شدن با قطعات موتور انجام می‌گیرد، شستشو و زدودن کثیفی‌ها می‌باشد. روغن، ذرات ریز و درشت را شسته و در خود حفظ می‌نماید، قطعاً لازم است تا غلظت این ذرات از حدی فراتر نرود، برای رسیدن به این هدف از قطعه‌ای بنام فیلتر روغن استفاده می‌شود، این قطعه روغن موتور را تصفیه می‌نماید و ناخالصی‌های روغن را جذب می‌کند و روغن تمیز را به چرخه شستشو و تمیزکاری باز می‌گرداند تا بتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

فیلتر سوخت فیلیتگارد:

 این فیلتر وظیفه تصفیه کردن سوخت از رطوبت و آلودگی‌هایی است که ممکن است وارد سیستم سوخت‌رسانی خودرو شوند را دارا می باشد. همچنین فیلتر سوخت باعث حفاظت از سیستم پاشش سوخت (انژکتور) می‌شود.


خرید فیلتر فیلیتگارد از طریق نمایندگی رسمی فروش فیلتر فیلیتگارد

شرکت تامین فیلتر به عنوان نمایندگی فیلتر فیلیتگارد با قیمت مناسب اقدام به فروش انواع فیلترهای فیلیتگارد کرده است.
برای اطلاعات بیشتر از قیمت فیلتر فلیتگارد با کارشناسان ما تماس بگیرید .

تماس با واحد فروش