تامین فیلتر

نمایندگی فیلتر ماهله|Mahle Filters

نمایندگی فیلتر ماهله یکی از شاخه های مهم کاری شرکت تامین فیلتر می باشد،فیلتر یکی از انواع محصولات کمپانی ماهله می باشد،از سال 1920 ، ماهله از یک کارگاه کوچک به یکی از بزرگترین تامین کنندگان خودرو با بیش از 160 مکان در بیش از 30 کشور تبدیل شده است. اول دسامبر سال 2020 ، صدمین سالگرد تاسیس این شرکت بود .سنگ بنای گروه ماهله صد سال پیش در تاریخ اول دسامبر در شهر اشتوتگارت گذاشته شد. این موفقیت حاصل تلاش برادران ارنست و هرمان ماهل بود که روحیه پیشگامانه ی آن ها در فناوری همچنان یکی از دلایل معروفیت این شرکت می باشد.

خرید فیلتر ماهله

خرید فیلتر ماهله از نمایندگی فیلتر ماهله

کمپانی ماهله اکنون به طور گسترده ای در فناوری پیشرانه و مدیریت حرارتی با تمرکز بر موضوعات آینده مربوط به تحرک فعالیت می کند. این گروه سرمایه گذاری های تحقیق و توسعه خود را در سطح بالایی انجام می دهد.شرکت فیلتر ماهله به عنوان بخشی از استراتژی دوگانه خود ، در حال کار بر روی موتور احتراق هوشمند برای استفاده از هیدروژن و سایر سوخت های غیرفسیلی و فناوری هایی است که به سلول سوختی و تحرک الکترونیکی کمک می کند تا استقبال گسترده ای در بازارها داشته باشد. (نمایندگی انحصاری فیلتر ماهله )نیمی از وسایل نقلیه در جهان اکنون دارای اجزای ماهله هستند. شرکت تامین فیلتر به عنوان نمایندگی انحصاری فیلتر های ماهله، با عرضه محصولات اصل با قیمت مناسب آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد .

انواع فیلتر ماهله

فیلتر کابین فیلتر سوخت فیلتر هوا کارتریج خشک کننده هوا فیلتر روغن

آشنایی با دو نوع از فیلترهای ماهله

فیلتر کابین ماهله

فیلترهای کابین ماهله با اطمینان زیادی هوای پاک را به راننده و مسافران می رساند . این فیلتر ها گرد و غبار داشبورد و کابین را کاهش می دهند و از مه الود شدن شیشه ها که بسیار خطرناک می باشد جلوگیری می کنند، علاوه بر این باعث کاهش بار در دمنده می شوند و از سیستم در برابر آلودگی محافظت می کنند . در راستای عدم ایجاد صدمات جبران ناپذیر بعه سیستم تهوبه و سیستم گرمایشی فواصل تعویض توصیه شده توسط سازندگان خودرو باید همیشه رعایت شود.

فیلتر هوا ماهله

بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ خودرو و موتور به تخصص این شرکت در مورد فیلترهای هوا اعتماد می کنند، به دلیل اینکه : عملکرد موتور ، گشتاور ، مصرف کم و حداقل آلایندگی به هوای فیلتر شده خوب نیاز دارد. و فیلترهای سلولزی (کاغذی) ماهله ، پلاستیک های غیر بافته شده یا ترکیبی از هر دو می توانند تقریباً همه چیز را به دام بیندازند. آنها 99.98٪ از گرد و غبار سمی ، ذرات دوده و لاستیک را جذب می کنند،بهترین فیلترها تقریباً تمام ذرات بزرگتر از 3 میکرومتر را به دام می اندازد.(تامین فیلتر ماهله) این بدان معنی است که فیلترهای هوا ماهله مانع از سایش زودرس سوپاپ ها ، سطوح سیلندر ، حلقه های پیستون ، یاتاقان ها و سایر اجزای موتور می شوند. اما مراقب باشید: برای اینکه فیلترها کاملاً کار کنند ، باید در فواصل تعیین شده توسط سازنده خودرو تعویض شوند به منظور محافظت از فیلترها در برابر رطوبت ، درگاه ورودی طوری طراحی شده است که آب را تا حد ممکن از عنصر فیلتر دور نگه دارد. اگر به هر حال رطوبت به فیلتر رسید ، ما یک لایه محافظ دیگر اضافه کرده ایم. کاغذهای فیلتر ماهله با یک رزین مصنوعی خاص آغشته می شوند که مقاومت درج فیلتر را در برابر آب و مواد شیمیایی افزایش می دهد. مهره های چسبی در پشت چین ها کمک می کند تا عناصر فیلتر شکل خود را حفظ کنند.. شرکت تامین فیلتر به عنوان نمایندگی انحصاری فیلتر ماهله آماده ارائه انواع محصولات ماهله به دارندگان ماشین آلات می باشد. جهت استعلام لیست قیمت انواع فیلتر ماهله با همکاران ما در بخش فروش فیلتر شرکت تماس حاصل فرمایید. .

تماس با واحد فروش