Warning: Use of undefined constant IMAGES - assumed 'IMAGES' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/taminfil/public_html/wp-content/themes/alpha-framework/header.php on line 2

Warning: Use of undefined constant IMAGES - assumed 'IMAGES' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/taminfil/public_html/wp-content/themes/alpha-framework/header.php on line 3
فیلتر شور| نمایندگی فیلتر شور| نمایندگی رسمی فیلتر شور | خرید فیلتر شور| قیمت فیلتر شورتامین فیلتر

نمایندگی فیلتر شور Sure

نمایندگی فیلتر شور یکی از زمینه های فعالیت بازرگانی تامین فیلتر می باشد. شعار شرکت شور عبارت: To be sure, use sureاست. این شرکت خدمات اختصاصی و طیف کاملی از فیلترها و خدمات پس از فروش را با کیفیت عالی ارائه می‌دهد.

فیلتر شور


در دنیای ماشین‌ها مزاحم‌های زیادی از جمله گردوغبار، خاک و آلاینده‌های زیادی وجود دارد که بر عملکرد و عمر مفیدشان تاثیر منفی می‌گذارد. ورود این مسافران کوچک زننده به بخش‌های مختلف ماشین‌ها اجتناب ناپذیر است. اما می‌توان با استفاده از فیلترهای با کیفیت از آن‌ها محافظت کرد.

فیلترsure محصولات متنوعی دارد که شامل

• فیلترهای هوا
• فیلترهای کابین
• فیلترهای روغن
• فیلترهای سوخت
• فیلترهای هیدرولیک
• فیلترهای خنک کننده
• فیلترهای جداکننده آب /هوا/ روغن است.
هر کدام از این محصولات برای بخش خاصی از ماشین‌ طراحی شده است و وظیفه اصلی‌شان محافظت از قطعات و موتور ماشین‌ برای طول عمر مفید و مصرف کم سوخت است.

فیلتر هوا شور:

وسیله‌ای‌ است که سر راه هوای ورودی به موتور خودرو قرار می‌گیرد و ذرات ناخالص موجود در هوای ورودی مانند گردوغبار، دوده، رطوبت و خیلی از ذرات مضر دیگر را به خود جذب می‌کند و همچنین وظیفه کنترل میزان هوای ورودی به موتور را بر عهده دارد. با خرید فیلتر هوای شور از نمایندگی‌ انحصاری فیلتر شور هم طول عمر موتور ماشین بیشتر می‌شود و هم تاثیر بسیار زیادی بر کارایی موتور و کاهش مصرف سوخت دارد.

فیلتر روغن شور:

اجزاء موتور به دلیل کار کردن با حرارت بالا ممکن است آسیب ببینند؛ این قطعات را نمی‌توان بوسیله عبور جریان آب و یا هوا خنک کرد زیرا جریان آب و هوا موجب می‌شود تا قطعات با اکسیژن هوا ترکیب شده و خیلی زود دچار فرسودگی شوند، برای این منظور باید از سیالی استفاده نمود که دارای خواص ویژه‌ای باشد و علاوه بر خنک کاری، بتواند اصطکاک را کاهش دهد، بهترین سیالی که می‌تواند این وظایف را به خوبی انجام دهد روغن موتور است، یکی از مهم‌ترین خواص روغن موتور این است که در مقابل حرارت بالا مقاومت زیادی از خود نشان داده و میزان تبخیر آن خیلی کم است.
روغن کاری علاوه بر خنک کاری قطعات داخلی موتور، عملیات روانکاری اجزاء موتور و کاهش اصطکاک را نیز انجام می‌دهد تا آن‌ها را از گزند آسیب‌هایی که ممکن است در اثر اصطکاک ایجاد شود، حفظ نماید. یکی دیگر از فرآیندهائیکه در هنگام عبور روغن و در مواجه شدن با قطعات موتور انجام می‌گیرد، شستشو و زدودن کثیفی‌ها می‌باشد. روغن، ذرات ریز و درشت را شسته و در خود حفظ می‌نماید، قطعاً لازم است تا غلظت این ذرات از حدی فراتر نرود، برای رسیدن به این هدف از قطعه‌ای بنام فیلتر روغن استفاده می‌شود، این قطعه روغن موتور را تصفیه می‌نماید و ناخالصی‌های روغن را جذب می‌کند و روغن تمیز را به چرخه شستشو و تمیزکاری باز می‌گرداند تا بتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد.

ویژگی‌های فیلتر روغن شور:

• توانایی جداسازی مطلوبی دارد به همین دلیل می‌تواند کوچکترین ذرات و آلودگی‌ها را از روغن جدا کند.
• محفظه فیلتر روغن شور قابلیت تحمل فشار بالا را داشته به همین دلیل وقتی روغن موجود در سیستم خودرو که دارای فشار بالایی است و طبیعتاً زمانی که وارد فیلتر می شود نیز این فشار را همراه خود دارد به راحتی تصفیه می‌شود و فیلتر دچار شکاف در بدنه خود نمی‌شود.
• آب بندی بیرونی فیلتر روغن شور بسیار محکم و حرفه‌ای است و این اطمینان را می‌دهد که شاهد نشتی روغن نخواهیم بود.
• فیلتر روغن شور دارای استاندارد بالایی برای سوپاپ اطمینان نیز است. گاهی اوقات ممکن است فیلتر به هر دلیلی از جمله تاخیر در تعویض آن دچار گرفتگی شده و مسیر عبور روغن مسدود شود، در این حالت برای اینکه موتور خودرو بدون روغن کار نکند سوپاپی در فیلتر روغن تعبیه شده است که مسیر عبور روغن از فیلتر را باز می کند، طبیعی است که در این حالت فیلتر روغن از مسیر روغن کاری حذف شده و روغن تصفیه نشده وارد موتور می‌شود.

فیلتر سوخت شور:

وظیفه‌ی این فیلتر تصفیه کردن سوخت از رطوبت و آلودگی‌هایی است که ممکن است وارد سیستم سوخت‌رسانی خودرو شوند. همچنین فیلتر بنزین باعث حفاظت از سیستم پاشش سوخت (انژکتور) می‌شود.
فیلتر بنزین از زمان استارت موتور تا پایان استفاده شما از خودرو در حال فعالیت است و از این رو اهمیت بسیاری دارد. با استفاده از فیلتر سوخت شور بهترین محافظ برای سیستم سوخت رسانی خودرو را در نظر گرفته‌اید.

قیمت فیلتر شور

قیمت انواع فیلتر بسته به نوع برند آن نسبت به کیفیت و متریال استفاده شده در آن بسیار متفاوت است برخی از افراد از برند های متفرقه و غیر استاندارد فیلتر را خریداری میکنند که این موضوع باعث خرابی زودتر از انتظار میشود، پیشنهاد ما خرید فیلتر مرغوب و اصلی می باشد.شرکت تامین فیلتر با چندین سال سابقه در زمینه فروش انواع فیلتر شور آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شرکت تامین فیلتر با رصد تولیدکنندگان معتبر انوع فیلترها در بازارهای جهانی اقدام به واردات و خرید انواع فیلتر شور با کیفیت از معتبرترین تولیدکنندگان در سطح جهان نموده است.

خرید انواع فیلتر شور از طریق نمایندگی رسمی فیلتر شور

برای اطمینان از خرید انواع فیلتر شور بهترین راه مراجعه به نمایندگی فیلتر sure در ایران است.
شرکت تامین فیلتر نمایندگی انحصاری فیلتر sure با عرضه محصولات اصل با قیمت مناسب آماده ارائه خدمات می‌باشد.

تماس با واحد فروش