تامین فیلتر

نمایندگی فیلتر مان |Mann Filters

‪فیلتر مان که ساخت کارخانه مان در کشور آلمان هستند در حال حاضر از بهترین فیلترهای‬ موجود در بازار به شمار می آیند. این برند با تولید ۱۶۰ هزار محصول با کد فنی گوناگون برای ۲۳۰ هزار نوع ماشین آلات مختلف یکی از بهترین شرکت ها در صنعت فیلترینگ است، علاوه بر این دارای بیشترین تعداد پرسنل، محصول و سایت تولیدی در نقاط مختلف جهان می باشد و حدود ۹۰ درصد فیلتر ماشین های سنگین را تولید و‌ صادر می کند.

شرکت تامین فیلتر به عنوان نمایندگی انحصاری فیلتر مان، با عرضه محصولات اصل با قیمت مناسب آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می‌باشد .

‪با توجه به اهمیت فیلتر در ماشین آلات ساختمانی و‌ ماشین آلات راه سازی و تاثیر مستقیم آن بر کارایی موتور انتخاب فیلتر مناسب می تواند از بروز صدمات جدی به دستگاه شما جلوگیری کند،آلیاژ موتور این ماشین ها بسیار حساس بوده و وجود ناخالصی موجب کاهش چشمگیر عملکرد آن ها می شود. لذا فیلتر مان میتواند بهترین انتخاب برای ماشین آلات و دستگاه شما باشد‬.

فیلتر مان

انواع فیلترهای مان

فیلتر هوا مان

برای دستیابی به عملکرد مطلوب ، موتورهای احتراق به هوای پاک تمیز نیاز دارندکه این عمل توسط فیلتر مان بوجود می آید. اگر آلاینده های موجود در هوا مانند دوده یا گرد و غبار وارد محفظه احتراق شود ، ممکن است بر روی سر سیلندر حفره ایجاد شود و باعث فرسودگی زودرس موتور شود.

عملکرد قطعات الکترونیکی واقع در بین مکش و محفظه احتراق نیز ممکن است به طور قابل توجهی مختل شود. فرقی نمی کند آلاینده، گرد و غبار ، گرده ، شن ، دوده یا حتی قطرات آب باشد – به لطف بالاترین درجه جداسازی خاک و پایداری مکانیکی بالا ، فیلترهای هوا MANN-FILTER حتی کوچکترین ذرات خارج شده از هوای ورودی را فیلتر می کنند.

این ترکیب بهینه نسبت سوخت و هوا را فراهم می کند و از سازگار بودن عملکرد موتور اطمینان حاصل می کند، به منظور تضمین عملکرد ، فیلترهای هوا باید به طور منظم بررسی شوند ، زیرا فیلتر مسدود شده مانع از عرضه هوا به موتور می شود، نتیجه احتمالی این امر این است که ،سوخت ممکن است کاملاً سوخته نباشد و تا حدی بدون استفاده از آن دور ریخته شود. در اینجا مشخصه دیگری از فیلتر مان وجود دارد: ظرفیت بالای گرد و غبار قابلیت اطمینان را در کل فاصله سرویس تضمین می کند.

فیلتر روغن مان

کارایی بیشتر و بیشتر ، مصرف کمتر و کمتر به منظور پاسخگویی به تقاضای بالای موتورهای مدرن ، تولیدکنندگان خودرو بالاترین سطح عملکرد را از اجزای موتور مورد استفاده می طلبند.

مدار روغن در اینجا از اهمیت مرکزی برخوردار است ، زیرا فقط روغن موتور تمیز می تواند عملکرد دائمی موتور را به طور دائمی تضمین کند،اگر روغن در گردش برای همیشه از آلودگی ها و باقی مانده های احتراق پاک نشود ، دیگر محافظت در برابر سایش تضمین نمی شود،در بدترین حالت ، حتی ممکن است به موتور نیز آسیب برساند،اگر می خواهید هنگام انتخاب فیلتر روغن اطمینان خاطر داشته باشید، فیلتر مان را انتخاب کنید.

این فیلترها برای روغن های مدرن با کارایی بالا طراحی شده اند و می توانند در برابر چالش های فنی نیز مقاومت کنند. از آنجا که مناطق کاربرد فیلترهای روغن متفاوت است ، فیلترهای روغن مان در طرح های مختلف موجود هستند.

انواع فیلتر مان

فیلتر سوخت مان

فیلترهای سوخت مان اطمینان حاصل می کنند که ذرات کثیفی و آب موجود در سوخت به موتور آسیب نمی رساند. با استفاده از محیط فیلتر بسیار ریز ، سوخت به طور قابل اعتماد از ذرات کثیفی نامطلوب آزاد می شود، فیلترهای ما از سیستم های تزریق در برابر سایش و خوردگی محافظت می کنند و بنابراین به حفظ عملکرد روان موتور کمک می کنند، تأثیری که به طور مثبت در هزینه های نگهداری نیز منعکس می شود،علاوه بر فیلترهای استاندارد برای هوا ، روغن ، سوخت ، فیلترهای دیگر با کاربردهای متفاوتی نیز توسط این کمپانی تولید می شود.

سایر فیلترهای شرکت مان

فیلتر کابین

فیلتر بخارکش موتور

فیلترگردان سانتریفیوژی

فیلتر خنک کننده مایعات

فیلتر اوره

فیلتر جدا کننده روغن از هوا (سپراتور)

فیلتر روغن هیدرولیک مان

قیمت فیلتر مان

قیمت انواع فیلتر بسته به نوع برند آن نسبت به کیفیت و مواد استفاده شده در آن بسیار متفاوت است برخی از شرکت ها از برند های متفرقه و غیر استاندارد فیلتر را خریداری میکنند که این موضوع باعث خرابی زودتر از انتظار میشود، پیشنهاد ما خرید فیلتر مرغوب و اصل مان است.شرکت تامین فیلتر با چندین سال سابقه در زمینه فروش انواع فیلتر مان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .

شرکت تامین فیلتر با رصد تولیدکنندگان معتبر انوع فیلترها در بازارهای جهانی اقدام به واردات و خرید انواع فیلتر با کیفیت از معتبرترین تولیدکنندگان در سطح جهان نموده است.

خرید فیلتر مان

شرکت تامین فیلتر به عنوان نمایندگی انحصاری فیلتر مان آماده ارائه انواع محصولات مان به دارندگان ماشین آلات می باشد.جهت استعلام لیست قیمت انواع فیلتر مان با همکاران ما در بخش فروش فیلتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

تماس با واحد فروش