فیلتر بابکت قطعه ایی است که در مسیر ماده دارای ذرات جامد قرار می ‌گیرد و فقط ماده را از خود عبور می‌ دهد. در نتیجه ذرات جامد را جدا می ‌کند. به عبارت دیگر فیلتر یا صافی ، عنصری است که کار صاف کردن یا تسویه کردن را انجام می دهد.

فیلتر بابکت

معرفی بابکت

بابکت یا همان مینی لودر کاربردهای فراوانی دارد ، بابکت یک لودر سایز کوچک است که به دلیل ابعادی که دارد توانایی انجام کارها را با سرعت و قدرت بالا دارد.از بابکت می‌توان در صنایع مختلف کشاورزی، راهسازی، ماشین آلات ساختمانی و … استفاده کرد. همچنین می‌توان تجهیزات و وسایل مختلف را به این ماشین متصل کرد و از آن برای انجام کارهای مختلف در  پروژه های مختلف استفاده کرد. از این رو استفاده از قطعات اورجینال برای این دستگاه پرکاربد لازم می باشد، یکی از قطعاتی که باعث میشود اصطحلاک دستگاه پایین بیاید فیلتر می باشد، شرکت تامین فیلتر به عنوان نمایندگی انحصاری فیلتر بابکت آماده ارایه خدمات به صاحبان ماشین آلات می باشد.

خرید فیلتر بابکت

کمپانی بابکت، شرکتی معروف در زمینه ساخت تجهیزات سنگین و ماشین آلات ساختمانی می باشد وسیله ای که ما امروز به عنوان بابکت می‌شناسیم در واقع حاصل ذهن خلاق دو برادر لوییس و سیریل کلر در آمریکا می باشداین دو در ابتدای امر ایده‌ اولیه ساخت چنین دستگاهی را در تقریبا سال های دهه ۵۰ مطرح کردند اما این ایده تا زمانی که سفارش ساخت مناسب چنین دستگاهی دریافت نکردند بیشتر به شکل یک پروژه شخصی بود.تا زمانیکه آن‌ها سفارش ساخت دستگاهی را دریافت کردند که قابلیت جابه جایی در محیط محدود انبار‌ها را داشته باشد. خبر موفقیت این دستگاه فوق العاده سبب شد تا مدیران شرکت های تولیدی ملرو به این دستگاه علاقمند شوند. شرکت ملرو در اوایل شروع به کار، با تولید تجهیزات کشاورزی در سال ۱۹۴۷ شروع کرد اما مدتی بعد به تولید دستگاه های راهسازی کوچک مشغول شد .

فیلتر مینی لودر بابکت

انواع فیلتر بابکت

فیلتر روغن مینی لودر

فیلتر هوای کابین

فیلتر گازوئیل بابکت

فیلتر هوای موتور مینی لودر

خرید فیلتر بابکت

خرید انواع فیلتر با کیفیت، ضامن یک دوره کار مدوام برای انواع ماشین آلات شما می باشد،تامین فیلتر با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع انواع فیلترهای مینی لودر را تهیه کرده که آماده ی ارائه به مصرف کنندگان محترم می باشد. برای اگاهی از قیمت فیلتر بابکت و نحوه خرید و ثبت سفارش با شماره های کمپانی تامین فیلتر تماس بگیرید و از کارشناسان حرفه ای ما به طور رایگان مشاوره بگیرید.

تماس با واحد فروش