تامین فیلتر

فاکتور های انتخاب و خرید فیلتر بر روی ماشین آلات

خرید فیلتر ماشین آلات

عموما فیلتر های ماشین آلات دارای مشخصات فنی هستند که انتخاب آنها که می بایست بصورت دوره ای انجام گیرد با در نظر گرفتن این مشخصات صورت می پذیرد. در اغلب موارد این مشخصات فیلتر آلات شامل دبی جریان عبوری، حداکثر دمای کاری و حداکثر فشار کاری بر روی فیلتر ها و یا بر حسب کد در سایت های مرجع مشخص شده و عملا کاربران برای جایگزینی این سری از فیلتر های صنعتی تنها به انتخاب برند می پردازند و اطلاعات فنی برای داشتن جریان لازم در سیستم و جلوگیری از افت فشار در جریان سیال چه در فشار هوا باشد، چه در فشار روغن یا سوخت می بایست طبق دستور العمل صورت پذیرد.
برخی برند های ماشین آلات اغلب به تولید فیلتر های مصرفی خود نیز مبادرت دارند و ترجیح به جایگزینی فیلتر های کهنه با فیلتر های همان برند ها بصورت اصلی می باشد چرا که تولید کنندگان این فیلتر های صنعتی تولیدات خود را مطابق با نیاز های ماشین آلات طراحی می کنند که از این منظر می توان به برند هایی مانند فیلتر فیلیتگارد برای اتصال روی موتور های دیزلی کومنز، کاترپیلار برای اتصال بر روی موتور ها ماشین آلات معدنی،ساختمانی  و راهسازی کاترپیلار CAT اشاره نمود. برند هایی مانند دونالدسون و مان نیز برند هایی هستند که محصولات آنها با بالاترین کیفیت برای کلیه ماشین آلات سنگین حتی برای ماشین هایی که خود به تولید فیلتر آلات می پردازند توصیه می شود.

شرکت تامین فیلتر با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع انواع فیلترها را با بهترین قیمت از برند های مطرح (ساکورا، شور، مان،کاترپیلار، بالدوین،سوتراس، فیلیتگارد، دونالدسون…) فیلتر تهیه کرده که آماده ی ارائه به مصرف کنندگان محترم می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش