تامین فیلتر

انواع فیلتر جرثقیل

جرثقیل ها را در نقاط مختلفی از شهر، هر جا که ساختمان نیمه کاره ای وجود داشته باشد می توان یافت، در واقع از این بالابر ها برای بلند کردن و جابه‌جا کردن اجسام سنگین استفاده می شود از آنجایی که ماشین آلات سنگین مانند جرثقیل بیشتر در مناطقی که ساخت و ساز صورت میگیرد و گرد و خاک و آلودگی زیادی وجود دارد فعالیت می کنند، وجود فیلتر جرثقیل مناسب اهمیت زیادی پیدا می کند. تنها مقدار کمی از گرد و‌ غبار می تواند موجب شود که موتور دستگاه آسیب ببیند و کارایی سابق را نداشته باشد در واقع فیلتر با تصفیه ی هوا مانع از ورود آلودگی به موتور می شود.

جهت آگاهی از لیست قیمت فیلتر جرثقیل و مشاوره‌ رایگان می توانید با شماره های کمپانی تامین فیلتر تماس بگیرید و با اطمینان کامل فیلتر جرثقیل مورد نیاز خودتان را تهیه کنید.

فیلتر جرثقیل

آشنایی با انواع فیلترهای موجود در ماشین آلات سنگین

ذرات تحریک کننده و خطرناک می توانند به سرنشینان وسیله نقلیه و همچنین به خود موتور آسیب برساند. ناخالصی های موجود در روغن وجود دارد که می تواند (با گذشت زمان) به سیستم موتور آسیب برساند و مواد آلی موجود در سوخت نیز می توانند مضر باشند. وظیفه تمیز نگه داشتن همه چیز وظیفه این چهار فیلتر است: فیلتر هوای موتور ، فیلتر هوای کابین ، فیلتر روغن و فیلتر سوخت ،اینها با هم برای محافظت از قسمتهای مهم وسیله نقلیه و شما در برابر آسیب کار می کنند به همین دلیل ، فراموش كردن تغییر آنها یا غفلت از آنها می تواند آسیب جدی ببیند.

اهمیت تعویض فیلتر جرثقیل

از فیلترهای خود غافل نشوید حتی اگر نمی دانید چگونه این چهار فیلتر را نگهداری یا تغییر دهید ، حداقل باید وقت بگذارید تا مطمئن شوید که در تعمیر و نگهداری دستگاه شما در مراکز رسیدگی و خدمات به ماشین آلات سنگین دقت و اهمیت کافی در نظر گرفته می شود . در غیر اینصورت ، خطر جدی آسیب رساندن به دستگاه شما به چندین روش دیگر وجود دارد. برنامه تعمیر و نگهداری معمول را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که فیلترهای شما برای بهترین عملکرد ممکن در شرایط مطلوب هستند.

شرکت تامین فیلتر با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع انواع فیلترهای جرثقیل را از برند های مطرح (ساکورا،شور،مان،بالدوین،فیلیتگارد،دونالدسون…) فیلترتهیه کرده که آماده ی ارائه به مصرف کنندگان محترم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش