تامین فیلتر

فیلتر سپراتور |فیلتر جداکننده |seprator filter

فیلتر سپراتور |فیلتر جداکننده |seprator filter

فیلتر سپراتور (فیلتر جداکننده) به معنای جدا کننده است، این فیلتر شبیه فیلتر هوا یا فیلتر روغن نیست که آلودگی ها را جدا کند . این فیلتر ذرات مواد را از هم جدا میکند، وقتی آب با سوخت و یا ذرات روغن با هوا قاطی شده باشد به کمک فیلترهای سپراتور این ذرات مواد از هم جدا می شود.برای تهیه انواع فیلتر آلات شما میتوانین با شرکت تامین فیلتر که نماینگی این فیلتر میباشد تماس حاصل فرمایید.

انوع فیلتر سپراتور

نحوه عملکرد فیلتر سپرایتور

فیلتر سپرایتور از دو الیاف میکرو فایبر گلاس ( یک کاغذ مخصوص فیلتر ) که از حساسیت بالایی برخوردار تشکیل شده است.طراحی اين الياف به شکلی می باشد که اجازه عبور مولکولهای هوا را داده و اجازه عبور مولکولهای روغن را نمی دهد، عموما در تمامی کمپرسورهای صنعتی و معدنی فیلتر سپرایتور مورد استفاده قرار گرفته و عموما این فیلتر در دو نوع داخل تانکی و نوع پیچی (کارتریجی) میباشد .

 زمان تعویض فیلتر جداکننده

1- مدت زمان استفاده از فیلتر تمام شده باشد.

2- اختلاف فشار در داخل و بیرون فیلتر سپرایتور به 1 بار رسیده باشد.

3- حجم روغن مخزن کم شده باشد .

4- دمای مخزن هواساز بالا رفته باشد.

5- آب خروجی از کمپرسور تغییر رنگ داده و شیری رنگ شده باشد.

6- رسیدن زمان سرویس دوره ای فیلتر که معمولا هر 1500 ساعت میباشد .

 

قیمت فیلتر سپراتور

 خرید انواع فیلتر سپراتور

معمولا سازندگان کمپرسورها اغلب فیلتر استاندارد و سازگار با دستگاه خود را می سازند. در صورتی که نام سازنده کمپرسور و یا نام  فیلتر موجود در دستگاه در دسترس نباشد باید از فیلتر قبلی ابعاد مورد نیاز را بدیت بیاورید، و نزدیک ترین ابعاد به این فیلتر را از میان لیست فیلترهای سپراتور انتخاب نمایید. اگر فیلتر سپرایتور اصلی و یا کد سازنده فیلتر در اختیار باشد انتخاب آسان خواهد بود .

کمپانی های تولید کننده انواع فیلترهای سپرایتور

فیلتر مان

فیلتر ساکورا

فیلتر بالدوین

فیلتر شور

فیلتر دونالدسون

فیلتر فیلیتگارد

برای تهیه انواع فیلترهای سپراتور شما میتوانید با مجموعه تامین فیلتر تماس حاصل فرمایید ،کارشناسان ما شما را برای تهیه این فیلتر با بهترین قیمت فیلتر سپراتور شما را راهنمایی می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش