Warning: Use of undefined constant IMAGES - assumed 'IMAGES' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/taminfil/public_html/wp-content/themes/alpha-framework/header.php on line 2

Warning: Use of undefined constant IMAGES - assumed 'IMAGES' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/taminfil/public_html/wp-content/themes/alpha-framework/header.php on line 3
فیلتر بیل مکانیکی| قیمت فیلتر بیل مکانیکی| خرید فیلتر بیل مکانیکی| انواع فیلتر بیل مکانیکیتامین فیلتر

فیلتر بیل مکانیکی از مهمترین قطعاتی مورد استفاده در این ماشین می باشد، بیل مکانیکی که یکی از رایج ترین و محبوب ترین ماشین ها در جهان است، برای فعالیت هایی مانند تخریب ، خاک برداری ، حفاری و لایروبی استفاده می شود.

همه بیل مکانیکی ها با سیستم هیدرولیکی و سطل های متصل به بیل ، مقادیر زیادی خاک و مواد را از یک منطقه به منطقه دیگر منتقل می کنند. بیل مکانیکی از موتورهای هیدرولیکی برای کنترل بازوی قرار گرفته در جلوی دستگاه استفاده می کند این بازو به عنوان ویژگی اصلی دستگاه عمل می کند و به موجب توانایی آن در حفاری ، بلند کردن و ریختن را دارامی باشند. بیل ها با استفاده از یک موتور دیزلی ، برقی و یا بنزینی کار می کنند.

 

فیلتر بیل مکانیکی

فیلترهای مجود در این دستگاه گرد و غبار ، آلودگی ها و سایر آلودگی های هوا را از بین می برد و از ورود این اجزای مضر به دستگاه شما جلوگیری می کند. به همین دلیل شما باید با تعویض فیلترها طبق برنامه خدمات نگهداری سازنده ، از دستگاه خود در برابر خرابی محافظت کنید. در شرکت تامین فیلتر تمامی فیلترهای بیل مکانیکی مورد نیاز شما را ارائه می دهیم.

خرید فیلتر بیل مکانیکی

بسیاری از فروشندگان فیلتر فقط در یک نوع تخصص دارند این در صورتی است که ما انواع فیلترها مانند :هوا ، روغن ،  سوخت و  هیدرولیک را ارائه می دهیم. طیف گسترده ای از فیلترهای ماشین آلات مارک های مختلفی را شامل می شود: از جمله بالدوین ، دونالدسون ، مان، ماهله و ….

انواع فیلتر بیل مکانیکی (excavator filters)

فیلتر هوا بیل
فیلتر هوا ذرات ریز مانند گرد و غبار و خاک را از بین می برد. نوع فیلتر هوا و نحوه کار آن به کاربرد آن بستگی دارد

فیلتر روغن

موتور این ماشین خود را با فیلتر روغن تمیز نگه دارید. فیلتر از موتور شما در برابر ذرات مضر محافظت می کند. شرکت تامین فیلتر انواع مختلف فیلتر روفن را برای بیل شما ارائه می دهد.

فیلتر سوخت بیل مکانیکی

با استفاده و تعویض فیلتر سوخت ، سطح عملکرد ماشین خود را حفظ کنید و کثیفی را از سوخت شما پاک می کند و در نتیجه دستگاه را زنده نگه می دارد.

فیلتر هیدرولیک بیل مکانیکی

یک فیلتر هیدرولیکی به طور مداوم ذرات مضر را از بین می برد و دستگاه شما را تمیز نگه می دارد.

فروش فیلتر بیل میکانیکی

ما در شرکت تامین فیلتر با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع انواع فیلتر بیل مکانیکی را از برند های مطرح (ساکورا،شور،مان،بالدوین،دونالدسون…) فیلترتهیه کرده که آماده ی ارائه به مصرف کنندگان محترم می باشد.

برای آگاهی از قیمت فیلتر بیل مکانیکی و نحوه خرید و ثبت سفارش با شماره های کمپانی تامین فیلتر تماس بگیرید و از کارشناسان حرفه ای ما به طور رایگان مشاوره بگیرید.

تماس با واحد فروش