تامین فیلتر

معرفی فیلتر هیدرولیک

معرفی فیلتر هیدرولیک

وظیفه فیلتر هیدرولیک جدا کردن هر چیزی به جز روغن از روغن هیدرولیک می باشد.فیلتر هیدرولیک یا همان فیلتر روغن در سیستم های هیدرولیکی این وظیفه را به عهده دارند،برای جلوگیری از خرابی اجزای هیدرولیکی ماشین ها و سیستم های هیدرولیکی توسط آلودگی های موجود در روغن هیدرولیک باید از فیلتر هیدرولیک مناسب استفاده کرد،اگر ذرات خارجی و آلودگی ها وارد سیستم هیدرولیک شوند باعث خرابی اجزای فلزی سیستم و همچنین سیلندرها می شوند و به همین منظور استفاده از فیلتر هیدرولیک در سیستم های هیدرولیک بسیار حائض اهیت می باشد.

زمان تعویض فیلتر هیدرولیک :

معمولا توصیه می شود که با هر بار تعویض روغن، فیلتر هیدرولیک نیز تعویض شود،زمان تعویض فیلتر هیدرولیک به شرایط کاری و زمان تعویض روغن بستگی دارد،البته گاهی چراغ چک ماشین روشن می‌شود که بایستی فیلتر روغن را تعویض نمود،همچنین اگر ماشین در شرایط کاری سختی عمل می‌کند یا فشار زیادی بر روی موتور آن وارد می‌شود، بایستی فیلتر روغن آن زودتر از موعد مقرر تعویض گردد. فیلتر روغن قطعه‌ای نسبتا ارزان اما با کاربرد حساسی است که بایستی به سلامت آن دقت شود.

شرکت تامین فیلتر با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع انواع فیلترهای هیدرولیک را با بهترین قیمت از برند های مطرح (ساکورا، شور، مان،کاترپیلار، بالدوین،سوتراس، فیلیتگارد، دونالدسون…) فیلتر تهیه کرده که آماده ی ارائه به مصرف کنندگان محترم می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش