انواع فیلتر ماشین آلات راهسازی ،ساختمانی و صنعتی

فیلترهوا فیلتر هوا یکی از مهم ترین و ضروری ترین فیلترهای ماشین آلات راهسازی می‌باشد. این فیلتر به جهت برخورداری از خاصیت جذب، مانع از ورود گرد و غبار به داخل موتور شده و از ایجاد مشکلاتی مانند گیر کردن سوپاپ، خاک گرفتگی و خط و خش جلوگیری می‌کند. فیلتر روغن  فیلتر روغن، وظیفه تصفیه […]

انواع فیلتر ماشین آلات راهسازی و صنعتی

فیلترهوا

فیلتر هوا یکی از مهم ترین و ضروری ترین فیلترهای ماشین آلات راهسازی می‌باشد. این فیلتر به جهت برخورداری از خاصیت جذب، مانع از ورود گرد و غبار به داخل موتور شده و از ایجاد مشکلاتی مانند گیر کردن سوپاپ، خاک گرفتگی و خط و خش جلوگیری می‌کند.

فیلتر روغن 

فیلتر روغن، وظیفه تصفیه روغن را بر عهده دارد. استفاده از این نوع فیلتر، علاوه بر افزایش طول عمر ماشین ، از فرسایش موتور نیز جلوگیری می‌کند.

فیلتر آبگیر 

فیلتر‌های آبگیر با توجه به حجم موتورها ساخته می‌شوند. فیلتر آبگیر در واقع نسخه‌ای جدید از فیلتر گازوئیل می‌باشد. فیلتر آبگیر، علاوه بر جذب ذرات معلق جامد، قطرات آب را نیز جذب خود کرده و آن‌ها را از بین می‌برد.

ضرورت استفاده از فیلتر در ماشین آلات

شاید ذهنیت شما از فیلتر ماشین آلات راهسازی و صنعتی، سیستمی ساده باشد؛ که تاثیر آنچنانی بر روی ماشین‌ها ندارد. اما این در حالی است؛ که ورود مقدار کمی از گرد و غبار، آب و روغن به داخل ماشین، سبب تداخل و بروز مشکل در عملکرد موتور آن خواهد شد. ماده موجود در ذرات، بسیار ساینده بوده، که به مرور زمان موجب خراب شدن قطعات و موتور ماشین می‌شود. به همین خاطر استفاده از فیلتر بسیار حائز اهمیت می‌باشد. فیلتر از ایجاد اصطکاک و سایش و ذوب شدن اجزای ماشین جلوگیری می‌کند. این فیلترها به جهت برخورداری از مقاومت بالا ، در برابر گرما و حرارت بسیار مقاوم می‌باشند. این ویژگی بسته به نوع فیلتر، متفاوت می‌باشد.

شرکت تامین فیلتر به عنوان نمایندگی انواع فیلترهای ماشین آلات آماده ارائه انواع محصولات ( ساکورا ، شور ، فیلیتگارد ، بالدوین ،دونالدسون ، کاترپیلار ، مان … )به دارندگان ماشین آلات می باشد.جهت استعلام لیست قیمت انواع فیلتر با همکاران ما در بخش فروش فیلتر شرکت تماس حاصل فرمایید.

تماس با واحد فروش