تامین فیلتر

آشنایی با فیلتر سپراتور

معرفی فیلتر سپراتور انواع ماشین آلات

فیلتر سپراتور ماشین آلات راهسازی و سنگین از دو ورق توری فلزی تشکیل شده است. میان دو ورق فلزی توری از الیاف مصنوعی پر شده و مانع از عبور ذرات ریز روغن موتور می گردد. الیاف مصنوعی مورد استفاده در فیلتر یاد شده از نوع فایبر گلاس می باشد. فیلترهای سپراتور ماشین آلات راهسازی و سنگین در واقع نقش جداکننده روغن از هوا را بر عهده دارند. در چنین وضعیتی موتور ماشین آلات راهسازی می تواند بهترین کارایی و عملکرد را از خود نشان دهد. امروزه می توانید متنوع ترین انواع فیلترهای سپراتور را در ویترین بسیاری از فروشگاه ها مشاهده نمایید. بسیاری از برندهای خارجی نیز به دنبال طراحی باکیفیت ترین انواع فیلترهای یاد شده هستند.
توجه داشته باشید که فیلتر سپراتور ماشین آلات راهسازی و سنگین از کارایی بسیار متفاوتی برخوردار است. برای آشنایی بیشتر با این قطعه، می توانید کاتالوگ مربوط به آن را مطالعه کنید. شما می توانید به شکل دوره ای فیلتر یاد شده را مورد تعویض قرار دهید. جدا شدن هوا از روغن توسط فیلتر یاد شده در چندین مرحله صورت می گیرد. اهمیت استفاده از فیلترهای سپراتور در ماشین آلات سنگین و راهسازی بسیار بالا می باشد. به همین دلیل توصیه می شود که به موقع فیلتر یاد شده را تعویض نمایید تا مشکلی برای موتور ماشین آلات سنگین تان به وجود نیاید.

انواع فیلتر جداکننده

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، فیلتر سپراتور ماشین آلات راهسازی و سنگین از کارایی بی نظیری برخوردارند. با تعویض فیلتر یاد شده می توانید قدرت موتور ماشین آلات سنگین خود را تقویت کنید. همچنین در نظر داشته باشید که فیلترهای یاد شده از تنوع بالایی برخوردارند. از مهمترین انواع این فیلترها می توان به فیلترهای سپراتور مخزنی و کارتریجی اشاره کرد. پیشنهاد می شود که در حین فیلتر یاد شده به نوع آن توجه لازم را داشته باشید. همچنین می توانید ابعاد، فشارکاری، جنس و قیمت فیلتر مذکور را نیز بررسی کنید. در این صورت می توانید ایده آل ترین فیلتر را برای ماشین آلات راهسازی و سنگین خود سفارش دهید.
فیلتر جداکننده ماشین آلات راهسازی را بایستی بین هزار تا چهار هزار کیلومتر تعویض کرد. شما می توانید با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ای که زندگی می کنید، اقدامات مربوط به تعویض فیلتر یاد شده را انجام دهید. برای تعویض فیلتر مذکور نیز می توانید از افراد کاربلد و حرفه ای در این زمینه کمک بخواهید. جهت بررسی قیمت مربوط به فیلترهای یاد شده، می توانید از وب سایت پیش روی خود اقدام نمایید. فیلتر مذکور نیز مانند فیلتر هوا و فیلتر روغن از ضروری ترین قطعات مصرفی ماشین آلات راهسازی به شمار می آید.

راهنمای خرید آنلاین فیلتر سپریتور

اکنون که در خصوص فیلتر سپراتور ماشین آلات راهسازی اطلاعات لازم را به دست آورید، می توانید اقدامات مربوط به خرید این قطعه را انجام دهید. توجه داشته باشید که فروشگاه پیش روی شما یکی از قدیمی ترین و معتبرترین فروشگاه ها در زمینه فروش انواع فیلترهای ماشین آلات ساختمانی و راهسازی می باشد. بنابراین با خیال آسوده می توانید خریدتان را از وب سایت ما انجام دهید. در حین ثبت سفارش مدنظرتان حتما به مدل و نوع ماشین آلات راهسازی و سنگین خود توجه نمایید. همچنین در صورت بروز هرگونه مشکلی نیز می توانید با همکاران فروش ما در ارتباط باشید.

شرکت تامین فیلتر با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع انواع فیلترهای ماشین آلات را با بهترین قیمت از برند های مطرح (انواع فیلتر ساکورا، فیلتر شور، مان،کاترپیلار،فیلتر کامیون،فیلتر بالدوین،فیلتر سوتراس، فیلتر فیلیتگارد،فیلتر ماهله ، خرید فیلتر دونالدسون…) فیلتر تهیه کرده که آماده ی ارائه به مصرف کنندگان محترم می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش